Екскурсійні тури

Вся Італія з Анкони

ALL ITALY (ANCONA-ANCONA)

 

Класичний тур по Італії з авіаперельотом до Анкони: екскурсійна програма та відвідування популярного Адріатичного узбережжя. Кільцевий маршрут від Анкони, включаючий відвідування Риму, Венеції та Флоренції. Прогулянка по Сан-Марино включена у вартість туру, пропонується великий вибір додаткових екскурсій.

Дізнатися більше 

 

Південною Італією до Святого Миколая (з Анкони)

THROUGH SOUTHERN ITALY TO ST.NICOLA (ANCONA-ANCONA)

 

Тематичний тур по Південній Італії з авіаперельотом до Анкони. Екскурсійна програма включає відвідування Риму, Матери і відомої Базиліки Святого Миколая у Барі. Прогулянка по Лорето і Сан-Марино включені у вартість туру, пропонується великий вибір додаткових екскурсій.

Дізнатися більше

Скарби Тоскани (з Анкони)

TUSCANY'S TREASURES (ANCONA)

 

Захоплююча програма по містам Тоскани з авіаперельотом до Анкони. Тур для невтомних мандрівників. Чимало переїздів, насичена екскурсійна програма з великою кількістю прогулянок по містам Тоскани, дегустацією вин та типових продуктів регіону.

Дізнатися більше

Північ Італії: міста мистецтв + озера (з Анкони)

NORTH OF ITALY CITIES & LAKES (ANCONA)

 

Цікава мандрівка по північнічним і центральним районам Італії, в програмі туру багато відвідин міст, альпійських озер, морських узбереж. Багато вражень. Вигідні ціни. Невеликі групи.

Дізнатися більше

Італія + Швейцарія (з Анкони)

ITALY + SWITZERLAND (ANCONA)

 

Захоплююча мандрівка по двум сусіднім країнам: Італії та Швейцарії, а також відвідування князівства Ліхтенштейн. Цікаві екскурсії та прогулянки, відвідування найгарніших природних об'єктів, готелі рівня 3*-4*, авіапереліт в Анкону, привабливі ціни.

Дізнатися більше

Італія + Франція + Монако (з Анкони)

ITALY + FRANCE + MONACO (ANCONA)

 

Багатогранна подорож по двум сусіднім країнам: Італії та Франції, а також відвідування Князівства Монако. Насичений маршрут: максимум міст, котрі можливо відвідати за тиждень, чисельні прогулянки. Готелі рівня 3*, авіапереліт в Анкону, привабливі ціни.

Дізнатися більше

Південною Італією до Святого Миколая (з Анкони) + відпочинок на узбережжі Одісея

THROUGH SOUTHERN ITALY TO ST.NICOLA ANCONA-ANCONA + ULISSE

 

Комбінований тематичний тур Південною Італією з авіаперельотом в Анкону: екскурсійна програма + 7 ночей відпочинку на легендарному узбережжі Одісея. Під час туру ви матимете унікальну можливість відвідати найвідомішу православну Святиню Європи - Базиліку Святого Миколая в Барі, а також прийняти участь в літургії. Екскурсійна програма включає відвідування Риму, старовинної республіки Сан-Марино, Матери з її відомими кварталами Сассі та Ланчано, де знаходиться храм Євхаристичного Чуда, а також Лорето, де розташований «Дім Божої Матері». Під час туру пропонується великий вибір додаткових екскурсій. Можливість обрати готель 3* або 4* для відпочинку на узбережжі Одісея.

Дізнатися більше

Вся Італія з Анкони + відпочинок на узбережжі Одісея

ALL ITALY ANCONA-ANCONA + ULISSE

 

Насичений комбінований екскурсійний тур з авіаперельотом в Анкону: екскурсійна програма + 7 днів відпочинку на легендарному узбережжі Одісея. Кільцевий маршрут від Анкони включає відвідування Риму, Венеції та Флоренції. Прогулянка по Сан-Марино включена у вартість туру, пропонується великий вибір додаткових екскурсій. Можливість обрати готель 3* або 4* для відпочинку на узбережжі Одісея.

Дізнатися більше

Південною Італією до Святого Миколая (з Анкони) + відпочинок на Адріатичному узбережжі

THROUGH SOUTHERN ITALY TO ST.NICOLA (ANCONA-ANCONA) + ADRIATIC COAST

 

Комбінований тематичний тур Південною Італією з авіаперельотом в Анкону: екскурсійна програма + 7 ночей відпочинку на Адріатичному узбережжі. Під час туру буде унікальна можливість відвідати відому православну Святиню Європи - Базиліку Святого Миколая в Барі, а також прийняти участь в літургії. Екскурсійна програма включає відвідування Риму, старовинної республіки Сан-Марино, Матери з її відомими кварталами Сассі та Ланчано, де знаходиться храм Євхаристичного Чуда, а також Лорето, де розташований «Дім Божої Матері». Під час туру пропонується великий вибір додаткових екскурсій. Можливість обрати готель 3* або 4* для відпочинку на Адріатичному узбережжі.

Дізнатися більше

Вся Італія з Анкони + відпочинок на Адріатичному узбережжі

ALL ITALY (ANCONA-ANCONA) + ADRIATIC COAST

 

Насичений комбінований екскурсійний тур з авіаперельотом в Анкону: екскурсійна програма + 7 ночей відпочинку на Адріатичному узбережжі, в регіоні Марке. Кільцевий маршрут від Анкони, включає відвідування Риму, Венеції та Флоренції. Прогулянка по Сан-Марино включена у вартість туру, пропонується великий вибір додаткових екскурсій.

Дізнатися більше