Культура

Культурне життя регіону насичене і цікаве: регіон Марке відомий численними музичними фестивалями, виставками та концертами. В Марке народилися відомі діячі мистецтва і театру, архітектори і поети.

 

Яскраві карнавали в Анконі і в Асколі-Пічено проходять в березні, влітку проводяться оперні фестивалі в Мачерате і Пезаро, в Асколі-Пічено в серпні відзначають фольклорне свято. Рок-фестиваль Jamboree у Сенигалії на початку серпня приваблює молодь і туристів з сусідніх курортних міст та інших регіонів Італії – на фестиваль приїжджають раритетні автомобілі, а вечірки організовуються прямо на пляжі.

 

Також до цікавих культурних подій можна віднести кінофестивалі, виставки і концерти (в тому числі і для дітей), які проводяться в різних містах регіону.

Міста Градара та Урбіно знаходяться у регіоні Марке, ці назви відомі любителям мистецтва та історії. Урбіно – це зразок «ідеального» міста епохи Відродження, саме тут народився відомий художник Рафаель Санті. У Градаре добре збереглися кріпосні споруди Середніх віків, влітку тут проводяться численні костюмовані свята.

«Міста мистецтва» - так називають міста, які варто відвідати з метою екскурсій, вони цікаві з точки зору архітектури, історії живопису і скульптури. У Марке близько сотні таких міст, в них знаходяться численні пам'ятки архітектури римських часів, епохи середньовіччя, Відродження. Гуляючи старовинними вуличками і площами, відвідуючи фортеці і замки, гості можуть ознайомитися з багатою культурною спадщиною регіону. Епоха Відродження визначила вигляд багатьох міст Марке. Частину з них можна сміливо назвати музеями під відкритим небом.

Музеї та археологічні парки на території Марке познайомлять туристів з древньою історією могутньої цивілізації і великих завоювань.

«Усі дороги ведуть до Риму» - з Анкони до Риму легко дістатися на комфортабельному поїзді без пересадок, час в дорозі близько 3 годин. Квитки можна придбати на сайті www.trenitalia.it, у касах та онлайн-терміналах на вокзалі. Потяг прибуває на вокзал Терміні в Римі, поруч є однойменна станція метро та автобусні зупинки - через 7-10 хвилин після прибуття на вокзал, ви будете біля Колізею – прекрасний початок для знайомства з древнім містом.