Релігія

 

Невід'ємною частиною життя є релігія, в Італії вона втілилася в численних шедеврах живопису і скульптур, храмах і соборах.  

У Марке є кілька пам'яток, які можна відвідати самостійно або ж з екскурсією. Однією з найважливіших святинь для християнського світу є Святий дім Богородиці, розташований в містечку Лорето, в 30 км від Анкони. Численні паломники з усього світу протягом року відвідують базиліку, побудовану над будинком Діви Марії, просячи допомоги і благословення.

 

Окрім базиліки Santa Casa у Марке є безліч монастирів, храмів і абатств. Розроблено декілька маршрутів для подорожей по регіону Марке для знайомства і відвідування релігійних пам'яток і соборів.

 

В Ріміні, усього в 110 км від Анкони, є церква, де перебувають мощі Миколая Чудотворця. Собор знаходиться неподалік від залізничного вокзалу міста на вулиці Piazzale Batista.

 

У Барі – столиці Апулії, знаходиться базиліка Святого Миколая, яку відвідує рекордна кількість паломників, у тому числі і православних. У 1087 році мощі святого були перенесені з турецького міста Міри. У соборі дозволено православне богослужіння: рекомендуємо відвідати собор у четвер, коли в основному приміщенні храму проводиться обряд згідно візантійсько-російських традицій, протягом якого можна вклонитися мощам.

Дорога з Анкони до Барі на поїзді триває 3,5 години.

 

З Анкони також можна доїхати до Риму, де знаходяться численні собори, відвідати Ватикан. Інтерес для християн також являє місто Ассізі, де знаходиться базиліка Святого Франциска, дістатися до міста можна на автобусі або поїзді.

Більшу частину перерахованих місць можна відвідати у рамках групового тижневого екскурсійного туру «По Південній Італії до Святого Миколая» з прильотом в аеропорт Анкони.