Шопінг    

Безумовно, відпочинок в Італії неможливо уявити без відвідування магазинів і приємних покупок. Безліч речей з позначкою «Зроблено в Італії» виготовлено на фабриках регіона Марке. Численні магазини, торгівельні центри і аутлети пропонують великий вибір одягу, взуття та аксесуарів за найнижчими цінами.

 

У даному регіоні, наприклад, розташовані фабрики (а при них і магазини) таких відомих марок як TOD'S, Loriblu, Fabi, Roberto Cavalli і багато інших. У цілому, фабрик взуття в Марке більше 2000!

Якщо хочеться чогось оригінального, то рекомендуємо звернути увагу на одну з ярмарок, які проводяться з давніх часів на площах міст (наприклад, у місті Фано – ринок Mercatino Antiquario, кожну другу неділю місяця з весни по осінь): там можна знайти унікальні вінтажні речі і оригінальні подарунки.

До речі, для любителів мистецтва та історії рекомендуємо заглянути в один з музеїв: наприклад, музей капелюхів в Монтапоне або музей кераміки в Пезаро, є навіть музей мережива і натуральних фарб.

Крім відомих світових брендів, у Марке представлені магазини і фабрики маловідомих (поки що!) фірм і дизайнерів, які за стилем та якістю не поступаються відомим будинкам мод. Одним словом, без покупок ще нікому не вдалося залишити цей дивовижний региіон!